O
bianchi

Bianchi to najbardziej historyczna i prestiżowa marka rowerowa na świecie. Nasze dziedzictwo, ponad 130 lat, zapoczątkowane w Mediolanie w 1885 roku przez Edoardo Bianchi, nie ma sobie równych w świecie kolarskim. Nasze pozycjonowanie uosabia to, co najlepszego Włochy mogą zaoferować światu: zobowiązanie do tworzenia rzemieślniczych produktów wyróżniających się designem, stylem i smakiem.

Nasza szeroka gama produktów jest sukcesywnie poszerzana, aby sprostać potrzebom profesjonalnego i okazjonalnego rowerzysty, który kocha przyrodę lub po prostu chce szybko poruszać się w ruchu miejskim.

Edoardo Bianchi powiedział, że najlepszym sposobem na przetestowanie produktu jest ściganie się z nim. Tak narodził się Reparto Corse czyli dział wyścigów. Zawsze możesz nauczyć się czegoś z ekstremalnego zmęczenia mężczyzny podczas wyścigu na rowerze. Bianchi zawsze potrafił w pełni wykorzystać te odczucia i opinie, aby ulepszać i dokładnie testować każdy rower. Podobnie jak w wyścigach samochodowych, zawsze mieliśmy dedykowany dział, który śledził zawodników, aby osiągać sukcesy w zawodach. Innowacje, nauka i technologia idą w parze z ludzkim doświadczeniem. Nie jest tajemnicą, że przez ponad 100 lat to poświęcenie pozwalało naszym mistrzom wygrywać i umożliwiało Bianchi dostarczanie doskonałości.